ÇİĞLİ SU TESİSATI

 

İzmir'in en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi olan Çiğli'de su tesisatı hizmeti en çok aranan mekanik ve tesisat hizmetlerinin başında gelmektedir. Yeni ve eski yapıların, konut ve iş yerlerinin bir çoğunda istenmeyen su tesisatı arızaları yaşanmaktadır. Bu arızaların hızlıca giderilmesi için Çiğli tesisat firması aranmaktadır. Size en yakın Çiğli tesisat firmasını ve su tesisatı arızaları ile çözümlerini bu yazımızda bulabileceksiniz.

cigli-su-tesisati
cigli-su-tesisatcisi
evka2-su-tesisatcisi

 

Su Tesisatı Nedir?

Su tesisatı, evlerimiz ve işyerlerimiz için hayati önem taşıyan bir sistemdir. İyi bir su tesisatı sistemi, sağlıklı içme suyu sağlar ve su tesisatı sorunlarının önlenmesine yardımcı olur. Su tesisatının doğru çalışması konut ve işyerlerinin altyapısı ve hijyeni açısından son derece önemlidir. Uzun süreli oluşabilecek su tesisatı sorunları en başta insan sağlığını olumsuz etkileyecektir. Paslanmaz boru sistemlerinden oluşan su tesisatı sistemi zamana bağlı olarak veya kazayla hasar görebilmektedir. Atık suların ve temiz suların farklı kanallardan iletildiği bu sistemde oluşacak su tesisatı arızaları kısa süre içinde çözülmesi gereken arızalardır.

INDEX

Su Tesisatı Hizmetleri

Su Kaçağı

Tıkanmış Lavabo veyaTuvalet

Su Basıncı Sorunları

Su Isıtıcısı Sorunları

Su Tesisatı Arıza Çözümü

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İletişim

 

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Çiğli sıhhi tesisat firması olarak Çiğli ve Evka-2 bölgesinin tamamnında su tesisatı hizmetleri sunmaktayız. Her türlü oluşacak olan su tesisatı problemlerinize hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. 7/24 kesintisiz ulaşılabilen firmamız, Çiğli bölgesi tesisat ve su tesisatı çalışmalarında hizmet vermektedir. Su tesisatı hizmetlerimiz aşağıda ki gibidir;

  • Su Kaçağı Tespiti
  • Tesisat Arıza Servisi
  • Temiz Su Tesisatı
  • Atık Su Tesisatı
  • Banyo Tesisatı
  • Mutfak Tesisatı
  • Vitrifite Montajı
  • Kombi Tesisatı
  • Peyzaj Sulama Kanal Tesisatı
  • Yangın Söndürme Tesisatı

 

Su Tesisatı Sorunları ve Çözümleri

Su tesisatı sorunları, evlerimiz ve iş yerlerimiz için büyük bir baş ağrısı olabilir. Su tesisatı sorunları aşırı su kullanımına, pahalı tamir işlerine ve sağlık sorunlarına neden olabilir. Su tesisatı sorunlarının çözümleri işinde uzman sıhhı tesisat ekiplerince gerçekleştirilir.

 

Peki su tesisatı kaynaklı arızalar nelerdir?

1- Su Sızıntısı: Su sızıntısı, su faturalarının yükselmesine ve küf oluşumuna neden olmaktadır. Su sızıntısı tesisat sisteminizdeki bir çok sebepten kaynaklanabilir. Su sızıntısının hızlı tespitinin yapılması ve çözülmesi gerekmektedir.

Detaylı Bilgi >>

 

2- Tıkanmış Lavabo veya Tuvalet: Tıkanmış lavabo veya tuvalet, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, saç atıkları, evcil hayvan tüyleri, kedi kumu, toz inşaat malzemesi atılması gibi sebeplerden meydana gelebilir. Bu tıkanıklar evde ki su akışını engelleyebilir ve kötü kokuların oluşmasına neden olabilir. Su tesisatında meydana gelen boru tıkanıklığı probleminin hızlıca çözülmesi gereklidir.

Detaylı Bilgi >>

 

3- Su Basıncı Sorunları: Su basıncı sorunları, bir başka adıyla su tazyiki, su akışının güçlü veya zayıf olmasına neden olabilir. Su basıncında ki bu değişiklikler su tesisatında boru çatlamaları gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Su basıncı sorununun çözümü yine su tesisatının kendisinde bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi >>

 

4- Su Isıtıcısı Sorunları: Su ısıtıcısı sorunları, sıcak suyun olmamasına ve ya suyun yeterince sıcak olmamasına neden olabilir. Bu sorunlar su ısıtıcısının içerisinde ki bir çok parçadan kaynaklanabilir. Aynı şekilde su tesisatında bulunan bir arıza nedeniyle de oluşabilmektedir.

Detaylı Bilgi >>

 

Su Tesisatı Arıza Çözümleri

Su tesisatı arıza çözümleri, su tesisatı bakımlarını düzenli yaptırmaktır. Düzenli bakımı yapılan su tesisatlarında oluşabilecek muhtemel arızalar önceden tespit edilebilir. Bu şekilde oluşabilecek maddi zararlardan korunulacağı gibi hijyen ve temizlik açısından da hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumuş olursunuz.

Su tesisatı sorunları herkesin karşılaşabileceği yaygın bir sorundur. Ancak doğru önlemler alınarak ve düzenli bakım yaparak, su tesisatı sorunları önlenip, onarılabilir.

ADK Tesisat olarak İzmir Çiğli'de su tesisatı bakım ve onarım hizmetleri sunan bir firmayız. Çiğli tesisat sorunlarına bölgede hizmet veren en yakın su tesisatı ve sıhhi tesisat firmasıyız. Evinizin ve iş yerinizin gerekli su tesisatı bakımlıarı yaptırarak çok daha büyük tamir işlerinden korunabilirsiniz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

ADK Tesisat olarak 10 yıldan fazla süredir su tesisatı ve sıhhi tesisat işlerinde hizmet veren profesyonel bir firmayız. Çiğli tesisat firması olarak Çiğli ve Evka-2 bölgesinin tamamında su tesisatı hizmeti sunuyoruz. Çiğli de meydana gelen tüm su tesisatı arıza ve onarım işleri için bize ulaşabilirsiniz. İşinde uzman tesisatçılarımız ile problemin olduğu yere hızlıca ulaşıyoruz. 

Gelişen teknoloji sayesinde son teknoloji görüntüleme ve dinleme cihazlarımız ile su kaçağı ve su tesisatı sorunlarında noktasal tespit yaparak en az hasarla tesisat tamiri gerçekleştiriyoruz.

ADK Tesisat size en yakın Çiğli tesisat firmasıdır. Çiğli tesisatçı telefon numarası arıyorsanız iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan bize her an ulaşabilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM

 

ADRES
6800 Sokak No:14/A Evka-2 Çiğli / İZMİR
Çiğli Tesisat İletişim